Biber Hapı

Bilgi ve Sipariş Hattı
0 549 410 48 11
biber hapi banner
biber hapi fiyat yeni biber hapi
Biber Hapı - Diyet ve Zayıflama - Acı biber diyeti
acibiber-diyet

Acı biber diyeti çok etkili ama zor bir diyettir. Eğer bu diyeti doğru bir şekilde uygularsanız 10 gün içerisinde kilo verdiğinizin farkına varacaksnız. Tam olarak acı biber diyeti nedir ve nasıl yapılır? size burada bunlardan söz edeceğim.

Biber ve kuru bakla bir uyarıcı bitkidir. Cok keskin tadı ve kokusu ve aynı zamanda dünyanın birçok bölgesinde yaygın olarak kullanılan bir baharat olarakta bilinir. Biberde ve baharatlarda kapsain kesinlikler yoktur. Bu bileşen sayesinde, acı biber ve trombosit yapışkanlığını azaltarak ağrı kesici gibi tıbbi özellikleri, aynı zamanda E ve C vitamini karotenoidler içerir. Diğer acı biber yararları dolaşım yetersizliği, kalp hastalığı, kronik ağrı, zayıf sindirim sistemi, baş ağrısı, boğaz ağrısı ve diş ağrısı gibi birçok sağlık durumlarının tedavi edilmesi için kullanılırlar. Kırmızı biberin bu faydaları yanı sıra birde kilo vermenizi sağlamaktadır. Aşağıdaki makalemiz acı biber ile nasıl kilo vereceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanız için yazılmıştır.

Limonlu acı biber diyeti

Yaygın Akçaağaç şurubu diyeti veya limonata diyeti olarak adlandırılan bu diyet 10 gün içinde kilo vermenizi sağlamaktadır. Eğer sadece herhangi bir katı yiyecek yemeden akçaağaç şurubu, kırmızı biber, taze limon, su, bitki çayları ve tuz ile yaklaşık 10 gün boyunca bir içecek ile yapılacak diyettir. Katı besinleri 10 gün boyunca kesinlikle tüketmemeye gayret göstermelisiniz. Ancak bu diyet için bünyeniz güçlü olmalıdır herhangi bir mide hastalığınız olmamalıdır. Bu diyeti normal sartlarda 7 gün eğer mide problemleri yaşamazsanız 3 gün ilave daha yapabilirsiniz. Acı biber diyet hakkında detaylı bilgileri doktorunuzdan danışarak edinebilirsiniz. Acı biber diyeti ciddi bir şekilde yapıldığı zaman kilo verdiğinizi görüceksiniz. Limonlu kırmızı biber diyeti hakkında daha fazla bilgi edinin.

Acı biber diyeti hakkında

Bu diyetin rolü vücudun iç kısmında ki genelde göbek kısmında biriken tüm yağları temizlemektir. Eğer öğünlerinizi çok aşırıya kaçırmaz iseniz, en az 10 gün boyunca birikmiş tüm yağlarınızı eritebilirsiniz. Bu şurubu en az 6 en fazla 10 gün boyunca tüketmeniz gerekmektedir.

Bu karışımın faydalarınıda aşağıda belirtiyoruz.
Limon Suyu: Bu ishal sırasında olduğu gibi sindirim sistemini zorlanmadan vücuttan atık serbest bırakılmasına yardımcı olur.

Akçaağaç şurubu: Temel gerekli kalori, katı gıdalar ve rids mukus vücudun eksikliğini telafi eder.

Acı biber: Bu bitki metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olur ve detoksifikasyon sürecini düşürür.

Tuzlu Su ve Bitkisel Çay: Kase hareketleri kolon floş denilen toksinlerin bir süreç yoluyla vücuddan çıkarılması için uyarılırlar.

Acı biber diyeti yan etkileri:

Acı biber diyetinin çok fazla yan etkileri vardır ve bu nedenle acı biber diyetine başlamadan önce doktorunuza danışın.
*Vücutta Alerji
*Vücut ısısının artması
*Disfonksiyon hormon aktivitesinde değişim
*Bağışık sisteminizin zayıflaması


Sen de Yorumla!

Sitemizde Arayın

biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar