Biber Hapı

0546 440 0 442
0507 163 2 926
biber hapi banner
biber hapi fiyat yeni biber hapi
Biber Hapı - Biber hapı - Acı biber hapı
aci-biberiye-hapi-zayiflayanlar

Türkiye’de çok uzun yıllardır bilinen ve çok sayıda kişi tarafından da kullanılan Acı Biber Hapı, etkileri en çok konuşulan ve en fazla konu edilen bir zayıflama hapıdır. Kırmızıbiberin zayıflama üzerindeki etkisinden yola çıkarak üretilen acı biber hapı, Meksika kırmızı biberinin ekstrası kullanılarak elde edilmiştir.

Acı biber hapı kişilerin ideal kilo seviyelerine inmelerine yardımcı olarak geliştirilmiş bir besin takviyesidir. Böylece ideal kilosuna ulaşmak isteyen kişiler için özel olarak üretilerek piyasaya sunulmuştur. Üretiminin ve keşfedilişinin bu yana çok fazla kullanıcıya hitap etmiş olan biber hapının yüz binleri bulan kullanıcı sayısı mevcuttur. Acı biber hapı kesinlikle ilaç olarak nitelendirilmemelidir.

aci-biber-hapi-zayiflaÇünkü bu ürün kişilerde bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi konusunda görev yapmamaktadır. İçeriğinde Meksika kırmızı biberi ile birlikte 9 farklı bitkinin bileşenlerini içermektedir. Buğday otu, zencefil, yeşil çay, meyan kökü ve kırmızı biber, ürün içerisinde kullanılmış olan bazı bitkisel maddelerdir. Özellikle içeriğinde kullanılmış olan kırmızı biberin etkileri; metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımında yardımcı olur ve yakılan bu yağların ter ve idrar yoluyla atılmasında büyük rol oynamaktadır. Bunların yanında kırmızı biberin ekstra etkileri de bulunmaktadır. Bunlar kısaca, kandaki şeker oranını düzenlemesi, soğuk algınlıklarında büyük yararının olması, romatizmal ağrılarda yararlı olması vb. gibi faydaları bulunmaktadır. Meyan kökünün ise, mideye son derece yararlı bir bitki olduğu bilinmektedir. Yağların yakımını sağlayarak enerji açığa çıkmasında etki gösterir. Kan dolaşımı ve metabolizmanızın hızlandırılmasına katkı sağlayarak yağların vücuttan atılmasına olanak sağlar. Kilo vermenin yanı sıra aynı kiloda kalmanızı tekrar kilo almamanızı sağlarken sağlıklı bir yaşam ve ciddi bir bağışıklık sağlar. Acı Biber hapı içeriğinde bulunan bu bitkisel karışımlar sayesinde etkili bir şekilde zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Kullanıcılarını susatarak, bol su içmeye teşvik eden bir gıda takviyesi ürünüdür.

Biber hapı orijinali nasıl anlaşılır?

Günümüzde birçok ürünün sahtesi olduğu gibi sağlık ürünlerinin de sahtesi piyasada mevuttur. Son zamanlarda insanların sağlık konusundaki hassasiyetlerini suiistimal ederek piyasaya sürülen sahte ürünler insan sağlığına zarar vermektedir. Akıllara biber hapının orijinali nasıl anlaşılır sorusu gelmektedir. Önceki yıllarda birçok örneğinin gözlemlendiği sağlığa zarar verdiği hatta ölümle sonuçlandığı görülen tecrübeler mevcuttur. Kullanılan zayıflama haplarını zayıflama ilaçları olarak piyasaya sürmek ve insan sağlığı ile oynamak suçtur. Biber hapı bir ilaç olmamakla birlikte, içeriğinde zararlı maddeler bulundurmayan bir takviye besin kaynağıdır.

Biber hapının orijinalini anlamak için ne yapmalıyız?

Bir ürünü gösteren, o ürünün ambalajıdır. Biber hapının orijinalliğini anlamak için başvuracağımız en önemli yollardan bir tanesi ambalajıdır. Biber hapının bulunduğu kutunun üzerinde La Jiao Shou Shen yazması gerekmektedir. Aksi takdirde orijinal bir kutu değildir ve içindeki ürün de orijinal değildir.
Bir diğer nokta bandrol uygulamasıdır. Yazının hemen üzerinde bandrol olması gerekmektedir.
Kutunun haricindeki önemli bir detay da orijinal biber hapı kapsüllerinin rengi turuncu bej olmalıdır. Kapsülün içindeki tozun rengi bej olmalıdır. Açık kahve tonlarında olup orijinal biber kapsülünün içindeki tozun tadı acı olmalıdır. Almadan önce muhakkak kapsülün içini açın ve tozuna tadına bakın.
Belirttiğimiz uygulamaları yapıp alacağınız ürünü teste tabi tuttuktan sonra kriterlere uyuyorsa orijinal biber hapı olduğundan emin olup alabilirsiniz.

Acı biber hapı ve kırmızı biber hapı faydaları http://en.wikipedia.org/wiki/Cayenne_pepper hakkında geniş kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

82 Kişi Yorum Yaptı “Acı biber hapı

1 2 3

 1. pınar 20 Mart 2015

  peki sipariş verirsek orjinal mi değilmi nerden bilicez ürün geliyor açılmadan teslim ediliyor


  • admin 23 Mart 2015

   Merhaba, daha önce kullandıysanız zaten orjinal ürünün nasıl olduğunu biliyorsunuzdur. Daha önce kullanmadıysanız yine orjinalini araştırarak orjinallik hakkında bilgi edinebilirsiniz. Farklı bir ürün çıkarsa anında iade edebilirsiniz.


 2. seda 12 Aralık 2013

  bende kullandım bunu 11 kılo verdım kutuyu bitiremedım ama son kullandgmda bayıldım cok su içen bir degilim 2 lt su tüketmedgnz zaman kötü sonuclar dogryo hergnde içilmio okadar su. su içebilecegnıze güvenıyorsanız kullanın.


 3. selda 13 Haziran 2013

  Merhaba, bende biberiye hapina basladim, baska yerden aldim.. bazi haplar sahte olabilir diye duydum, nasil bunun farkina varabilirsinizki?Sen de Yorumla!

1 2 3

Sitemizde Arayın

biz arayalim iletisim teslimat