Biber Hapı

Bilgi ve Sipariş Hattı 0546 440 0 442
biber hapi banner
biber hapi fiyat yeni biber hapi
Biber Hapı - Biber hapı - Acı biber hapı
aci-biberiye-hapi-zayiflayanlar

Türkiye’de çok uzun yıllardır bilinen ve çok sayıda kişi tarafından da kullanılan Acı Biber Hapı, etkileri en çok konuşulan ve en fazla konu edilen bir zayıflama hapıdır. Kırmızıbiberin zayıflama üzerindeki etkisinden yola çıkarak üretilen acı biber hapı, Meksika kırmızı biberinin ekstrası kullanılarak elde edilmiştir.

Acı biber hapı kişilerin ideal kilo seviyelerine inmelerine yardımcı olarak geliştirilmiş bir besin takviyesidir. Böylece ideal kilosuna ulaşmak isteyen kişiler için özel olarak üretilerek piyasaya sunulmuştur. Üretiminin ve keşfedilişinin bu yana çok fazla kullanıcıya hitap etmiş olan biber hapının yüz binleri bulan kullanıcı sayısı mevcuttur. Acı biber hapı kesinlikle ilaç olarak nitelendirilmemelidir.

aci biber hapi zayiflaÇünkü bu ürün kişilerde bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi konusunda görev yapmamaktadır. İçeriğinde Meksika kırmızı biberi ile birlikte 9 farklı bitkinin bileşenlerini içermektedir. Buğday otu, zencefil, yeşil çay, meyan kökü ve kırmızı biber, ürün içerisinde kullanılmış olan bazı bitkisel maddelerdir. Özellikle içeriğinde kullanılmış olan kırmızı biberin etkileri; metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımında yardımcı olur ve yakılan bu yağların ter ve idrar yoluyla atılmasında büyük rol oynamaktadır. Bunların yanında kırmızı biberin ekstra etkileri de bulunmaktadır. Bunlar kısaca, kandaki şeker oranını düzenlemesi, soğuk algınlıklarında büyük yararının olması, romatizmal ağrılarda yararlı olması vb. gibi faydaları bulunmaktadır. Meyan kökünün ise, mideye son derece yararlı bir bitki olduğu bilinmektedir. Yağların yakımını sağlayarak enerji açığa çıkmasında etki gösterir. Kan dolaşımı ve metabolizmanızın hızlandırılmasına katkı sağlayarak yağların vücuttan atılmasına olanak sağlar. Kilo vermenin yanı sıra aynı kiloda kalmanızı tekrar kilo almamanızı sağlarken sağlıklı bir yaşam ve ciddi bir bağışıklık sağlar. Acı Biber hapı içeriğinde bulunan bu bitkisel karışımlar sayesinde etkili bir şekilde zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Kullanıcılarını susatarak, bol su içmeye teşvik eden bir gıda takviyesi ürünüdür.

80 Kişi Yorum Yaptı “Acı biber hapı

1 2 3

  1. seda 12 Aralık 2013

    bende kullandım bunu 11 kılo verdım kutuyu bitiremedım ama son kullandgmda bayıldım cok su içen bir degilim 2 lt su tüketmedgnz zaman kötü sonuclar dogryo hergnde içilmio okadar su. su içebilecegnıze güvenıyorsanız kullanın.


  2. selda 13 Haziran 2013

    Merhaba, bende biberiye hapina basladim, baska yerden aldim.. bazi haplar sahte olabilir diye duydum, nasil bunun farkina varabilirsinizki?Sen de Yorumla!

1 2 3

Sitemizde Arayın

biz arayalim iletisim teslimat