Biber Hapı Sipariş Ver

SİPARİŞ VER

0546 440 04 42

logo kampanya
biber hapi fiyat

yeni biber hapi

Biber Hapı Kullananlar

biber-hapi-kullananlarin-gorusleri

Biber hapı zayıflamaya yardımcı, yüzde yüz doğal olan bir gıda takviyesidir. İçeriğinde sadece bitkisel maddeler kullanılmış olan Biber hapı, kimyasal maddeler ya da katkı maddeleri içermemektedir. Söylenmesi gereken diğer bir şey de, biber hapının tedavi amaçlı olmadığı ve bir ilaç olmadığının altı çizilmelidir. Biber hapı bitkisel olup, sadece gıda takviyesi amacıyla kullanılan bir üründür.

Biber Hapı içeriğinde 9 adet bitkisel ve doğal maddeler bulunmaktadır. Buğday otu, zencefil, yeşil çay, meyan kökü ve kırmızıbiber, biber hapının içerisinde kullanılmış olan bazı bitkisel maddelerdir. Özellikle içeriğinde kullanılmış olan kırmızı biberin etkileri; metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımında yardımcı olur ve yakılan bu yağların ter ve idrar yoluyla atılmasında büyük rol oynamaktadır. Bunların yanında kırmızıbiberin ekstra etkileri de bulunmaktadır. Bu nedenle de biber hapı kullananlar yorumlarında bu etkiden sıkça söz etmektedirler. Kırmızıbiberin kandaki şeker oranını düzenlemesi, soğuk algınlıklarında büyük yararının olması, romatizmal ağrılarda yararlı olması vb. gibi faydaları bulunmaktadır. Meyan kökünün ise, mideye son derece yararlı bir bitki olduğu bilinmektedir.

kirmizi biberBiber hapı kullananlar ürün ile ilgili yaptıkları yorumlarda şu vurgularda bulunmaktadır: Susatarak, bol su içmeye teşvik eden bir gıda takviyesi ürünüdür. İçeriğinde bulunan C vitamini sayesinde, daha enerjik olmamızı sağlayarak, aynı şekilde içeriğinde bulunan bitkisel birleşim sayesinde daha sakin ve stressiz bir beden yaratıyor. Özellikle kırmızıbiberin yaratmış olduğu etkiyle beraber yağların erimesi ve susatma etkisiyle bol su içirmesi sayesinde, yakılan yağların kolayca idrar yoluyla dışarı atılmasına olanak sağlamaktadır. Zayıflama konusunda yardımcı olan biber hapı, aynı zamanda içeriğinde bulunan bitkisel maddelerin birleşimi sayesinde, soğuk algınlıklarına, öksürüğe ve romatizma gibi rahatsızlıkların yaratmış olduğu ağrılara da ciddi şekilde yararlar sağlamaktadır.

, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2010 Biber Hapı - Yeni biber hapı sayesinde fazla yağlarınızdan ve kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Meksika biber hapı resmi satış ve sipariş sitesi.
Acı biber hapı | Biber hapı kullanıcı yorumları | Biber hapı nasıl kullanılır? | Orjinal biber hapı | Biber hapı içeriği | Pepper Time | Meksika biber hapı